VšĮ Edukacijos forumas
Kurkime pokytį kartu!

INOVACIJŲ FORUMAS „SKAITMENINĖS MOKYMOSI PRIEMONĖS“

2018 m. sausio 16 d. Vilniuje vyko inovacijų forumas „Skaitmeninės mokymosi priemonės“, kurio metu dalyviai turėjo galimybę išsamiai susipažinti su siūlomomis technologijomis, tiesiogiai pabendrauti su švietimo bendruomenės atstovais, kurie šias technologijas naudoja kiekvieną dieną.

Renginio metu dalyviai turėjo progą pabendrauti su 5 skirtingomis kompanijomis ir darbo grupių metu praktiškai išbandyti jų siūlomas naujas, vaikų susidomėjimą skatinančias inovatyvias ir interaktyvias mokymo priemones.  

Inovacijų forumo programa
Renginio programa.pdf (756.9KB)
Inovacijų forumo programa
Renginio programa.pdf (756.9KB)

Dalyviai išklausė ir dviejų užsienio pranešėjų pristatymus, kurie pateikė kitokį požiūrį į skaitmenines mokymo priemones, pasidalino savo patirtimi. Tokia dalyvių dalis teigia, kad Inovacijų forumas buvo naudingas, aktualus bei buvo parinktas tinkamas renginio formatas!


Renginys organizuotas įgyvendinant Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamo projekto „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ veiklas (projekto kodas Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-02-0001). Projekto vykdytojas Ugdymo plėtotės centras.


Akimirkos iš renginio

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie