VšĮ Edukacijos forumas
Kurkime pokytį kartu!

INOVACIJŲ FORUMAS „SKAITMENINĖS MOKYMOSI PRIEMONĖS“

2018 m. sausio 16 d. Vilniuje vyko inovacijų forumas „Skaitmeninės mokymosi priemonės“, kurio metu dalyviai turėjo galimybę iššsamiai susipažinti su siūlomomis technologijomis, tiesiogiai pabendrauti su švietimo bendruomenės atstovais, kurie šias technologijas naudoja kiekvieną dieną.

Renginio metu dalyviai turėjo progą pabendrauti su 5 skiritngomis kompanijomis ir darbo grupių metu praktiškai išbandyti jų siūlomas naujas, vaikų susidomėjimą skatinančias inovatyvias ir interaktyvias mokymo priemones.  

Inovacijų forumo programa
Kvietimas į inovacijų forumą Vilniuje (II).pdf (756.9KB)
Inovacijų forumo programa
Kvietimas į inovacijų forumą Vilniuje (II).pdf (756.9KB)

Dalyviai išklausė ir dviejų užsienio pranešėjų pristatymus, kurie pateikė kitokį požiūrį į skaitmenines mokymo priemones, pasidalino savo patirtimi. Tokia dalyvių dalis teigia, kad Inovacijų forumas buvo naudingas, aktualus bei buvo parinktas tinkamas renginio formatas!


Renginys organizuotas įgyvendinant Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamo projekto „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ veiklas (projekto kodas Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-02-0001). Projekto vykdytojas Ugdymo plėtotės centras.


Akimirkos iš renginio