VšĮ Edukacijos forumas
Kurkime pokytį kartu!

Inovacijų forumas „skaitmeniniai mokymo įrankiai“


2018 m. sausio 26 d. Vilniuje vyko inovacijų forumas „Skaitmeninai mokymo įrankiai“, kurio metu dalyviai turėjo galimybę iššsamiai susipažinti su siūlomomis technologijomis, tiesiogiai pabendrauti su švietimo bendruomenės atstovais, kurie šias technologijas naudoja kiekvieną dieną.

Renginio metu įvairius mokymo(si) įrankius pristatė 7 skiritngomis kompanijomis, darbo grupių metu kiekvienas dalyvis galėjo praktiškai išbandyti jų siūlomas naujas, vaikų susidomėjimą skatinančias inovatyvias ir interaktyvias mokymo priemones.  

Buvo pristatyta išmanieji ekranai, automatizuotas pamokų vaizdo įrašymo robotas, sensorinė įrangą, lauko muzikos instrumentai, 3D technologijos,  įvairios judėjimą ir mokymąsi skatinančias priemonės ir kita.

Kvietimas į inovacijų forumą sausio 26 d.
kvietimas Vilnius 01-26.pdf (761.7KB)
Kvietimas į inovacijų forumą sausio 26 d.
kvietimas Vilnius 01-26.pdf (761.7KB)

Savo patirtimi renginyje dalinosi ir du pranešėjai iš užsienio, kurie pateikė savo patirtį ir kitokį požiūrį į skaitmeninių įrankių naudą ir perspektyvas modernioje mokykloje.

 

Renginys organizuotas įgyvendinant Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamo projekto „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ veiklas (projekto kodas Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-02-0001). Projekto vykdytojas Ugdymo plėtotės centras.


Renginio akimirkos