VšĮ Edukacijos forumas
Kurkime pokytį kartu!

Tradiciniai K12 forumai pristatė naujoves!

Spalio 29–31 dienomis Vilniuje, Kaune ir Kretingoje vyko kasmetiniai K12 forumai, kurie sukvietė gausų būrį pedagogų bei vadovų iš įvairių švietimo įstaigų. Forumo metu savo įžvalgomis apie švietimą Lietuvoje, kur link einame dalinosi prof. dr. Vilija Salienė, literatūrologas dr. Saulius Žukas supažindino visus su ateities mokykla bei uždavė klausimą, ar jau šiandien ją turime? Kapitonas, koučeris bei lektorius Paulius Kovas visus forumo dalyvius kvietė diskutuoti, kaip teisingai pasirinkti komandos narį ilgai ir iššūkių keliančiai darbinei kelionei.
Forumų metu dalyviai (kurių skaičiuojame per 500!) ne vien tik klausėsi pranešimų, dalyvavo atviroje diskusijoje, bet ir dirbo aktyviose grupėse, kur mokėsi praktiškai pritaikyti ugdyme taikomas technologijas, mokėsi skaičiuoti kartu su robotu, žaidė žaidimus susijusius su sveika gyvensena ir gamtos mokslais bei smagiai ir išmaniai mokėsi kalbas.
K12 Forume dalyviai turėjo progą ne vien tik susipažinti su renginio partnerių siūlomomis inovacijomis, jas praktiškai išbandyti, bet ir laimėti jas savo švietimo įstaigai! Itin didelio pedagogų dėmesio susilaukė nesenai iš Danijos parsivežta inovacija - interaktyvios lėkštės, kurių metu vaikai gali kurti muziką iš įvairiausių garsų ir instrumentų, lavinti savo atmintį bei atlikinėti skirtingo pobūdžio ugdomąsias veiklas.


prof. dr. Vilijos Salienės pranešimas
Vilija Salienė.pdf (1.41MB)
prof. dr. Vilijos Salienės pranešimas
Vilija Salienė.pdf (1.41MB)


dr. Sauliaus Žuko pranešimas
Saulius Žukas.pdf (838.47KB)
dr. Sauliaus Žuko pranešimas
Saulius Žukas.pdf (838.47KB)


Už įamžintas akimirkas dėkojame fotografui Roman Romas

Akimirkos iš Vilniuje vykusio K12 forumo

Akimirkos iš Kaune vykusio K12 forumo

Akimirkos iš Kretingoje vykusio K12 forumo


Turite klausimų? Agnė Janušaitytė
Projektų vadovė

agne@eduforumas.lt 
+370 698 02239

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie