VšĮ Edukacijos forumas
Kurkime pokytį kartu!

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ MOKYMAI TIEKĖJAMS

Mokymai skirti tiekėjams, dalyvaujantiems viešuosiuose pirkimuose.

Mokymus ves viešųjų pirkimų ekspertė, teisininkė Inga Kavaliauskienė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį viešųjų pirkimų vykdyme, vertinime bei viešųjų pirkimų sutarčių įgyvendinime. 

Lektorė patirtį įgijo dirbdama perkančiosiose organizacijose, administraciniame teisme, ES paramą administruojančioje agentūroje, vesdama derybas su tiekėjais. Mokymų patirtį sukaupė vesdama viešųjų pirkimų mokymus perkančiosioms organizacijoms ir tiekėjams Lietuvoje bei Juodkalnijoje.

Kartu su lektore mokysitės, kaip tinkamai parengti pasiūlymą, įvykdyti sutartį bei kaip išvengti klaidų; kaip bendrauti su perkančiosiomis organizacijomis ir pasiūlyti inovatyvius sprendimus, kaip ir kada ginti savo teises. Temos pristatomos analizuojant teisinį reguliavimą, pirkimus prižiūrinčių institucijų, Europos Sąjungos Teisingumo Teismo, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo bei kitų teismų praktiką.

Mokymų metu atliksite praktines užduotis grupėse – konkrečių viešųjų pirkimų pavyzdžių nagrinėjimą, hipotetinių situacijų sprendimą. Užduotys bus atliekamos pasitelkiant skaitmenines priemones, galėsite diskutuoti apie Jūsų darbe kylančias problemas bei kartu su lektore aptarti Jums rūpimus klausimus.

MOKYMŲ METU UGDOMOS SRITYS


Pasidalinsime reikiama mokymų medžiaga

Pavaišinsime pietumis

Įteiksime dalyvio pažymėjimus

Pasirūpinsime vieta automobiliui

 

Pasidalinkite šia informacija su kitais

 

Jei kyla klausimų, maloniai prašome kreiptis:

agne@eduforumas.lt
+370 698 02239

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie