VšĮ Edukacijos forumas
Kurkime pokytį kartu!

Sąmoningumo didinimo praktika

ŠVIETIMO LYDERIO PSICHOLOGIJA:
MĄSTYMO BŪDAS, IŠŠŪKIAI, POTENCIALO ATSKLEIDIMAS

Gyvename globalių pokyčių laikmečiu, kuris vadyboje apibrėžiamas VUCA žodžių deriniu:  kintamumas (angl. volatility), neapibrėžtumas  (angl. uncertainty),  kompleksiškumas  (angl. complexity),  daugiaprasmybė (angl. ambiguity). Siekiantiems įveikti šiuos pokyčius reikalingos naujos kompetencijos, kurios didina asmeninį veikimo efektyvumą ir konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Todėl vis didesne šio laikmečio vertybe tampa sąmoningumas – gebėjimas matyti reiškinių, elgsenų priežastis ir suvokti galimas pasekmes, atskiriant gyvenimo faktus nuo interpretacijų ir iliuzijų, nes pirmą kartą žmonijos istorijoje žmogaus gyvenimo trukmė yra ilgesnė už laiką, per kurį įvyksta didieji socialiniai ir kultūriniai pokyčiai.

Visus Lietuvos švietimo vadovus kviečiame dalyvauti sąmoningumo didinimo praktikoje, išsiaiškinti savo mąstymo būdo išraiškas, formuoti aukštesnį savirealizacijos lygį ir veiklos vystymąsi, sužinoti mąstymo įpročių keitimo orientyrus.

Seminaro temos

  • Švietimo lyderio samprata
  • Sveiko proto ir socialiniai kriterijai
  • Mąstymo būdas
  • Iracionalūs pasirinkimai
  • Antreprenerinis mąstymo būdas
  • Švietimo lyderio tapatybė
  • Lyderio potencialo nustatymo metodika

Praktinius mokymus ves Rasa Baltė-Balčiūnienė – lektorė integruojanti moderniosios psichologijos, praktines vadovavimo ir verslo kūrimo žinias. Jau 25 metus gyvuojančios įmonės „Femina Bona“ ir prieš 12 metų įkurto „HAI.LT“ (Harmoningos asmenybės instituto) savininkė ir vadovė Rasa taip pat yra autorinių, ilgalaikių lyderio potencialo vystymo programų kūrėja ir trenerė (per 10 metų programas baigė virš 200 verslo kūrėjų ir vadovų), strateginių ateities įvaizdinio paieškos ir organizacijos vystymo sesijų moderatorė (per 7 metus vedė virš 50 sesijų), taip pat jau 5 metus organizuoja ir moderuoja tarptautinius požiūrio plėtimo verslo forumus.

Renginio metu taip pat ir pailsėkite: mėgaukitės viešbučio teikiamomis paslaugomis – mankšta su kineziterapeutu, natūralaus mineralinio vandens degustacija, atpalaiduojamomis procedūromis mineralinio vandens baseino bei pirčių komplekse, atraskite ramybę žiemos sode, bendraukite ir dalinkitės patirtimi vakarienės metu.

 


Jei turite klausimų, susisiekite su mumis
el. paštu agne@eduformas.lt arba telefonu +370 698 02239

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie